Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1545700
19133
292
Jewellery
Ezüst(Ag) függő féldrágakővel díszítve, jelzés nélkül: 3,5x2 cm bruttó: 5,4 g 1545650
19134
292
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 9,1 g 1545657
19135
292
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 9,1 g 1545668
19136
292
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört fonott gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 3,4 g
1545619
19137
292
Jewellery
Ezüst(Ag) csiszolt üveggel gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 9,9 g 1545662
19138
292
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített leveles gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,8 g 1545661
19139
292
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 2,9 g 1545665
19140
292
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 apró zöld kővel díszített gyűrű, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 2,9 g 1543738
19141
292
Jewellery
Angol áttört ezüst sószóró üvegbetéttel. Jelzett, hibátlan. / English silver salt shaker. 6 cm 1543741
19142
292
Jewellery
Angol áttört ezüst fűszertartó üvegbetéttel. Jelzett, hibátlan. / English silver spice holder. 5x3,5 cm 1545621
19143
292
Jewellery
Ezüst (Ag) monogrammos cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott, 12×7,5 cm, nettó: 136 g 1319010
19144
292
100000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF