John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas gerinccel.