Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Oroszország és a szovjetunió XX. századi képes történeti kronológiája (1900-1991) Szerk.: Krausz Tamás, Szilágyi Ákos. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Európa. Krónika kézikönyv. Fordíotta: Papp Krisztina, Toronyi Attila, Tóth László, Döbrente Katalin. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Donald Rayfield: Sztálin és hóhérai. A zsarnok, és akik neki gyilkoltak. Bp., 2011, Park. Fordította Makovecz Benjamin. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
Dávid Antal: Bábel és Assur I. Történet. Szent István könyvek 32. Bp., 1926, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
James Mellaart, Erik Hornung et al.: Neue Funde aus alter Zeit. Bild der Wissemnschaft. Stuttgart, 1970, Deutsche Verlags-Anstalt. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva, német nyelven. / Linenbinding, in german language.
Gudenus János - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Papírkötésben, jó állapotban.
Josef Krása: Rukopisy Václáva IV. Praha, 1974, Odeon. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban, képekkel gazdagon illusztrálva, cseh nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language, in good condition.