Gerhart Ellert: V. Károly. Tóth László egyetemi tanár, bevezető tanulmányával. Korok és hősök regényei. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1937, Dante. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé szakadt elülső szennylappal.