Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

Gerhart Ellert: V. Károly. Tóth László egyetemi tanár, bevezető tanulmányával. Korok és hősök regényei. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1937, Dante. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé szakadt elülső szennylappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor