Drucksachen Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1544562
12829
292
Printed Materials
Maximilian Kolbe atyát és Edith Steint ábrázoló szentképek, 6 db
1547419
12830
292
Printed Materials
Váltókezelő, nyomat, üvegezett fa keretben, 23×33 cm
1478887
12831
292
Printed Materials
Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv
1547856
12832
292
Printed Materials
5 db dombornyomott, aranyozott litho szentkép, jó állapotban 1547857
12833
292
Printed Materials
5 db dombornyomott, aranyozott litho szentkép, jó állapotban 1547861
12834
292
Printed Materials
5 db dombornyomott, aranyozott litho szentkép, jó állapotban 1547864
12835
292
Printed Materials
5 db dombornyomott, aranyozott litho szentkép, jó állapotban
1547871
12836
292
Printed Materials
5 db dombornyomott, aranyozott litho szentkép, jó állapotban, közte csipke is
1547879
12837
292
Printed Materials
1547875
12838
292
Printed Materials
5 db cakkos szélű litho szentkép, jó állapotban 1547885
12839
292
Printed Materials
2 db csipke litho szentkép, jó állapotban
1547887
12840
292
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF