https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 279

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1996-1997 3 db FTC Ferencváros témájú nyomtatvány: Fradi múzeum emlékjegye, emléklap pecséttel, FTC címeres bélyeg
1
12816.

1996-1997 3 db FTC Ferencváros témájú nyomtatvány: Fradi múzeum emlékjegye, emléklap pecséttel, FTC címeres bélyeg

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993 Antall József miniszterelnök halála alkalmából kiadott 4 db emlékszám
1
12818.

1993 Antall József miniszterelnök halála alkalmából kiadott 4 db emlékszám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm
1
12819.

1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Braskó Csaba: JövőTeremtő Program. Gondolkodási stratégiák a holnaphoz. h.n., (2013), Szemlélet fejlesztés. Kiadói tüzött és spirálozott papírkötés, kartont tokban, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
1
12820.

Braskó Csaba: JövőTeremtő Program. Gondolkodási stratégiák a holnaphoz. h.n., (2013), Szemlélet fejlesztés. Kiadói tüzött és spirálozott papírkötés, kartont tokban, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
1
12821.

Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das deutsche Weltbad: Karlsbad, 15 db leporelló kép
1
12822.

Das deutsche Weltbad: Karlsbad, 15 db leporelló kép

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Le pitture di Roma: Stanze di Raffaello, leporellófüzet 20 db képpel
1
12823.

Le pitture di Roma: Stanze di Raffaello, leporellófüzet 20 db képpel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
1
12824.

Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:  Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.  Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
1
12825.

Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utasítás légkábelek építésére. Készült a  Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
1
12826.

Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes, magyar és külföldi  névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
1
12827.

Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Zemplényi Imre: A dohányzás és szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai. Boldog Élet Könyvtára. Élet és egészség kiadás. Bp., Gyarmati és Bősz-ny. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, 48 p.
1
12828.

Dr. Zemplényi Imre: A dohányzás és szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai. Boldog Élet Könyvtára. Élet és egészség kiadás. Bp., Gyarmati és Bősz-ny. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, 48 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse