https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 279
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1545478
12816
292
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1996-1997 3 db FTC Ferencváros témájú nyomtatvány: Fradi múzeum emlékjegye, emléklap pecséttel, FTC címeres bélyeg
Das Lot is nicht erreichbar
1214645
12818
292
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1993 Antall József miniszterelnök halála alkalmából kiadott 4 db emlékszám
Das Lot is nicht erreichbar
1324719
12819
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm
Das Lot is nicht erreichbar
1529301
12820
292
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Braskó Csaba: JövőTeremtő Program. Gondolkodási stratégiák a holnaphoz. h.n., (2013), Szemlélet fejlesztés. Kiadói tüzött és spirálozott papírkötés, kartont tokban, bontatlan kiadói zsugorfóliában. 1353754
12821
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1468474
12822
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Das deutsche Weltbad: Karlsbad, 15 db leporelló kép
Das Lot is nicht erreichbar
1468470
12823
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Le pitture di Roma: Stanze di Raffaello, leporellófüzet 20 db képpel 1363214
12824
292
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
Das Lot is nicht erreichbar
1457453
12825
292
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1237991
12826
292
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
Das Lot is nicht erreichbar
1341309
12827
292
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
Das Lot is nicht erreichbar
1529443
12828
292
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Zemplényi Imre: A dohányzás és szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai. Boldog Élet Könyvtára. Élet és egészség kiadás. Bp., Gyarmati és Bősz-ny. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse