Bücher: Technik

Zahl der Lose: 48

15700.

Rufpreis:
800 HUF

15701.

Rufpreis:
800 HUF

Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
15702.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Budapest, 1944. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kissé kopottas borítóval.
15703.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
15704.

Rufpreis:
800 HUF

Számítástechnikai értelmező szótár. Fordították: Czinege Zoltán, Fodor Ildikó, Inotai László, és Nagy Ákos. Bp., 1989, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, az első sarkai és a gerinc felső része kissé ütődött.
15705.

Rufpreis:
800 HUF

Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
15706.

Rufpreis:
1 000 HUF

15707.

Rufpreis:
5 000 HUF

15708.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Tibor: Famunkák szakszerűen. Bp., 1986, Műszaki. Szabadidő-hasznosan. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15709.

Rufpreis:
800 HUF

A Közlekedési Múzeum évkönyve IX. 1988-1992 (főszerkesztő: Katona András). Budapest, 1994, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15710.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Csabai Dániel: Rádiómagnók szervizkönyve I. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. félvászon kötés, jó állapotban.
15711.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF