Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. VI. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
Számítástechnikai értelmező szótár. Fordították: Czinege Zoltán, Fodor Ildikó, Inotai László, és Nagy Ákos. Bp., 1989, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, az első sarkai és a gerinc felső része kissé ütődött.
A Közlekedési Múzeum évkönyve IX. 1988-1992 (főszerkesztő: Katona András). Budapest, 1994, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.