15123.
Beendet 291. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Lloyd útikönyvek: Ausztria. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Térképmellékletekkel, kissé kopott vászonkötésben.