15610.
Beendet 291. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.