1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Lyka Károly(szerk.): Művészet, VI. évfolyam. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.