15085.
Beendet 290. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc sérült.