Vegyes Petőfi-témájú minikönyvek, 3 db: Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben. Petőfi. Több nyelven, Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötésben. A mi Petőfink. Petőfi-versek gyerekrajzokkal. Bp., 1976, Móra. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóval.
3 db minikönyv-Magyar városok címerei. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; A film világsztárjai. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban; Magyarország 1980. Kis Képes Krónika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Vegyes minikönyvek, 2 db: Apollonius királyfi. Elveszett görög mű V. századi latin feldolgozásban. Fordította Révay József. Illusztrálta Kass János. Bp., 1973, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
25 éves az Út és Vasútépítő Vállalat. Szerk.: ifj. Szentiványi György. Budapest, 1975, VT Idegenforgalmi Propaganda Vállalat. Kiadói műbőr kötés. Számozott, 126. számú példány. Jó állapotban.
Hegedűs Mária, Hazag Mihály: Kazincbarcika. Megyénk első szocialista városa Kazincbarcika 30 éves. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, zománc plakettel díszítve. Sorszámozott (600/230.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/101.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.