Tétel

Katalognummer:

15422.
Beendet 290. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Vegyes vadászati témájú könyvek, 3 db: Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Széchényi Zsigmond: Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván