Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Balkányi Kálmán: Arcok, harcok, kudarcok. Hegedűs Loránt előszavával. Bp., 1934, Pesti Lloyd. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé sérült, laza fűzéssel. Számozott (1100/35.) példány. A szerző által dedikált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván