Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

Beschreibung:

Franciaország 1904. "Aux Poetes sans Gloire (Dicsőség nélküli költők)" peremén jelzett, sorszámozott ("187") Br emlékérem. Szign.: Louis-Alexandre Bottée (241.20g/89mm) T:2- patina / France 1904. "Aux Poetes sans Gloire (Poets Without Glory)" Br commemorative medal, hallmarked and numbered ("187") on edge. Sign.: Louis-Alexandre Bottée (241.20g/89mm) C:VF patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : adamek_réka