Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

1899. "Ferenc József / A kertészet és gyümölcsészet terén szerzett érdem elismeréseül - Gróf Berchtold Richárd - 1899" Br díjérem gravírozással (103,86g/62mm) T:2 ph. /  Hungary 1899. "Franz Joseph / Award for recognition in horticulture - Count Richárd Berchtold - 1899" Br award medal, engraved (103,86g/62mm) C:XF edge error
30251.

Rufpreis:
8 000 HUF

1907. "Nemzetközi Sütő-Czukrász és Rokonipari Kiállítás" Br plakett (87,26g/47x57mm) T:2 patina / Hungary 1907. "International Pastry and Related Professions Exhibiton" Br plaque (87,26g/47x57mm) C:XF patina
30252.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (52,9g/50mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I"  Br commemorative medallion. Sign: Neuberger / Hartig (52,9g/50mm) C:XF small patina
30254.

Rufpreis:
6 000 HUF

30255.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas Br plakett, két csavarral képkeretbe rögzítve, gravírozva "1926 VIII 20 - Vegyes páros II. díj" (117x162mm) T:2 / Hungary ~1928. "Sports and Fencing Association of Hódmezővásárhley - Tennis Faculty 1888-1928" one-sided Br plaque, fastened to a frame with two screws, engraved "1926 VIII 20 - Mixed pair 2nd place" (117x162mm) C:XF
30256.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

30257.

Rufpreis:
12 000 HUF

1934. "A Magyar Királyi Posta Üzemi Tisztviselők Országos Egyesületének Örökös Vándordíja - Postás S.E. 1934" Br emlékplakett. Szign.: Böjthe Gábor (80,8g/54x79mm) T:2 /  Hungary 1934. "Royal Hungarian Postal Sports Club Award 1934" Br commemorative plaque. Sign.: Gábor Böjthe (80,8g/54x79mm) C:XF
30258.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941. "Debrecen Sz. Kir. Város Zeneiskolája" kétoldalas Br plakett, gravírozva (87,12g/58mm) T:1- / Hungary 1941. "Music School of Debrecen Free City" double-sided Br plaque, engraved (87,12g/58mm) C:AU
30260.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1945. "Szent-Györgyi Albert Emlékérem 1945 VI. 9." két oldalas Br öntőforma (182,09g/65mm) T:1- / Hungary 1945. "Albert Szent-Györgyi Commemorative Medallion 1945. VI. 9." double-sided Br casting piece (182,09g/65mm) C:AU
30261.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1983. "Budapesti városszépítő Egyesület 1983" Br plakett, fel nem használt díjplakett terve (282g/75x99mm) T:2 /  Hungary 1983. "Budapest City Beautification Assocation" Br plaque, not used award plaque trial (282g/75x99mm) C:XF
30262.

Rufpreis:
12 000 HUF

1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" kétoldalas Br öntőminta (255,88g/93mm) T:1- / Hungary 1990. "Cházár András / Cházár András Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon Vác - 1990" double-sided Br casting form (255,88g/93mm) T:AU
30263.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

DN "Dr. Batthány Strattmann László - Isten szolgája 1870-1931" kétoldalas Br öntőminta (395,58g/98mm) T:2 / Hungary ND "László Batthány Strattmann Dr - God's servant 1870-1931" double-sided Br casting piece (395,58g/98mm) C:XF
30264.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF