Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

25

Beschreibung:

Több 17. századi, leginkább holland nyelvű numizmatikai értekezés, szakkönyv kolligátuma; többek között Beeldenaer Ofte Figuer-Boeck, Graven Haghe, 1622. + Ordonnantie Des Coninghs Op Het Reglement Van Sijne Munte, Antwerpen, 1652. + Expliction de deux Medailles a l'Honneur de leurs Hautes Puissance les Etats Generaux des Provinces-Unies, 17. század. Rengeteg éremképpel, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Colligate of several, mainly Dutch numismatic tractes and books from the 17th century; among others Beeldenaer Ofte Figuer-Boeck, Graven Haghe, 1622. + Ordonnantie Des Coninghs Op Het Reglement Van Sijne Munte, Antwerpen, 1652. + Expliction de deux Medailles a l'Honneur de leurs Hautes Puissance les Etats Generaux des Provinces-Unies, 17th century. With a lot of images of the coins, in slightly worn out linen binding, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg