Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Két pszichológiai írás egybekötve: Dr. Zelenyák János: A Neurasthenia. Annak lényege, kezelése és óvszere. Dr. Baumgarten Alfréd wörishofeni orvos és más orvostanárok nyomán. Bp., 1911, Szerzői kiadás,(Pázmáneum-nyomda), XVI+230+2 p. Ritka! Dr. Hajós Lajos: Az idegesség férfiaknál és nőknél. (Neuraszténia és hisztéria.) Bp., 1899, Dobrowsky és Franke, (Nagy Sándor-ny.), 72+2 p Ritka! Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, aláhúzásokkal, egy a hátsó előzéklapra beragasztott a második írásról szóló újságcikkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván