Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
Szent László magyar király tisztelete. Szerk.: Garay Alajos. Kiadta Szent-László-Társulat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, 1 t.+4+194 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, laza fűzéssel, a hátsó szennylap szakadt, jegyzetelt. Ritka!