15039.
Beendet 29. Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.