Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

22

Beschreibung:

Megyery Ella: Ejtőernyős villámháború. Eredeti felvételekkel (Bp.), [1941.] Stádium. 335 p., 8 t. (fotók). A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek listáján! Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván