Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Gustave Flaubert levelei. Kiszemelte és fordította: Komor Zoltán és András. Gyergyai Albert előszavával. Documenta Humana IV. Bp.,én.,Fővárosi Könyvkiadó Rt.,256 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű bibliofil félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Számozott (100/1.!) példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta