15431.
Beendet 29. Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Friedrich Reinhold Kreutzwald: Kalevipoeg Kunstis. Tallinn,1969, Eesti NSV Kunst. Orosz, és észt nyelven, számos illusztrációval. Kiadói illusztrált egészbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Leather-binding, with little bit damaged spine, and worn cover, in Estonian and Russian language.