Tétel

Katalognummer:

11694.
Beendet 29. Gross-Auktion
Werbungen

Rufpreis:

3 000 HUF

15

Beschreibung:

Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdája, Gyoma, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 15x12 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : adamek_réka