XVIII-XIX. sz. dísz szablya. Maratott, díszített pengével. Enyhén sérü... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Andere-Sammelgebiete/Schwerter-Sabels~11788/XVIII-XIX-sz-disz-szablya-Maratott-diszitett-pengevel-Enyhen-serult-fa-markolattal-rez~II1741850
1741850
11852
29
60000
Swords, daggers
Beschreibung: XVIII-XIX. sz. dísz szablya. Maratott, díszített pengével. Enyhén sérült fa markolattal, rézveretes bőr hüvellyel. A bőr sérült. / Sabre 95 cm
: tánczos_gábor