16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
1885 Emlék levonóképes kaspó (A Magyar Országos Kiállítás Iparcsarnoka) felirattal, jelzés nélkül, alján betömött lyukkal, belsejében gyári máz hibával, kopott aranyozással, kézzel festett díszítő mintával, m: 19 cm, d: 18,5 cm