cca 1880 emlékpohár (Nemzeti Múzeum képével), gravírozott, csiszolt, k... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Andere-Sammelgebiete/Glassgegenstande~11750/cca-1880-emlekpohar-Nemzeti-Muzeum-kepevel-gravirozott-csiszolt-kopott-aranyozassal-nag~II1774949
1774949
11136
29
30000
Glass-objects
Beschreibung: cca 1880 emlékpohár (Nemzeti Múzeum képével), gravírozott, csiszolt, kopott aranyozással, nagyon apró csorbával, m: 9,5 cm
: vörös_iván