Szőnyi István (1894-1960): Kertvendéglő (Zebegény). Tempera, papír, je... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11790/Szonyi-Istvan-1894-1960-Kertvendeglo-Zebegeny-Tempera-papir-jelzett-uvegezett-keretb~II1768553
1768553
10054
29
1100000
Beschreibung: Szőnyi István (1894-1960): Kertvendéglő (Zebegény). Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48,5×93,5 cm
: vörös_iván