Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD

Beschreibung:

Pekáry István (1905-1981) 6 db népművészeti grafikája, (Matyó legény, Veszprémi juhász, Sárközi leány, Csárdás, Párnatánc, Mezőkövesd csárdás.) Színezett rézkarc, papír, jelzett, 13×9 cmx3 és 21x15 cmx3 közötti méretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor