Tétel

Katalognummer:

11611.
Beendet 29. Gross-Auktion
Foto

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

cca 1890 Herkulesfürdő. 12 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló. Klösz György fotóival. (Utolsó kép sarkán kis hiány) Aranyozott egészvászon kötésben. / Herkulesbad 12 photo leporello in full linen binding. Last one has a small damage. 11x17 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb