cca 1890 Herkulesfürdő. 12 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló. Klösz György fotóival. (Utolsó kép sarkán kis hiány) Aranyozott egészvászon kötésben. / Herkulesbad 12 photo leporello in full linen binding. Last one has a small damage. 11x17 cm