Foto

Zahl der Lose: 246

cca 1940 Erdélyi fotógyűjtemény. 52 db 6x9 cm-es fotó kis berakóban. Szováta, Szent Anna tó, kirándulás / cca 1940 52 pieces Transylvania photos.
11610.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890 Herkulesfürdő. 12 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló. Klösz György fotóival. (Utolsó kép sarkán kis hiány) Aranyozott egészvászon kötésben. / Herkulesbad 12 photo leporello in full linen binding. Last one has a small damage. 11x17 cm
11611.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1925 Gorizia 19 képet tartalmazó leporelló / Gorizia Leporello with 19 images. 11x15 cm
11612.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Stilfser Joch-Strasse, Bromio, Tirol jelzett fotó s: Unterberger. / Signed photo of Tyrol landscape 21x26 cm
11613.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890 Stilfser Joch-Strasse, Bromio, Tirol jelzett fotó s: Unterberger. / Signed photo of Tyrol landscape 26x21 cm
11614.

Rufpreis:
2 400 HUF

1938 Kassa, feldíszített vasútállomás 3 db fotó / Kassa, decorated railway-station 24x16 cm
11615.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1890 Marilla magaslati gyógyhely és környéke Sanatorium mell-idegbetegek és üdülők részére. 6p. + 20 nagyméretű, feliratozott keményhátú fotó 22x29 cm. Aranyozott egészvászon kötésben, gerincen kis sérüléssel egyébként jó állapotban. / Marilla Spa and Sanatorium. Booklet with description in Hungarian and German and 20 large photos with descriptions. In ornamented linen binding.
11616.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1888 Szarajevó nagyméretű keményhátú fotója / Large photo of Sarajevo  Cartboard size 32x26 cm
11617.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920 Bécs, az Assisi Szt. Ferenc templom, előtérben a Saturnus gőzhajóval, jobbra a Rudolf főherceg-híd (ma Reichsbrücke), nagyméretű fotó Marianne Strobl utóda bécsi műterméből, kartonra ragasztva, hátulján feliratozva, 23×29,5 cm /  cca 1920 Wien/Vienna, the St. Francis of Assisi Church, with the Saturnus steam ship in the foreground, with the Reichsbrücke to the right, photograph from the atelier of the heir of Marianne Strobl, on cardboard, with notes on its back, 23×29,5 cm
11618.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1936 Utazás a náci Németországban. Berlin, az Olimpia, katonák, utcaképek, hajók, felvonulások. 120 darab igényes fénykép, benne egy kevés magyar vonatkozású, de nem kevésbé látványos kép is. /  cca 1936 Images of the Nazi Germany. Olympic games, Berlin city scenes, soldiers, ships and so on. About 120 quality photos in album, including a few about Hungary.
11619.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1904 Arad, Füleslabda szövetség országos bajnokságának győztes csapata. Hátoldalt feliratozott fotó. 12x9 cm   A századfordulón a legnépszerűbb csapatjáték a füleslabdázás volt. Száz évvel ezelőtt fektették le a szabályait, ami így szólt: ,,Olyan tömör, 2 kg-os, 25-30 cm átmérőjű bőrlabdával játsszák, amelyen bőrszalagból készült, bőr fogó, fül van. A szemben álló két, 10-10 tagból álló csapat tagjai az ellenfél kapuja felé dobják a labdát: ha a levegőben kapják el, akkor két kézzel, ha a földre esett, akkor a fülénél fogva továbbíthatják. Gólt akkor érnek el, ha az ellenfél kapuja fölött sikerül átdobniuk a labdát. Az a csapat győz, amely az előre megállapított idő alatt több gólt dob.
11620.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1880 Lovas ünnepi díszben, keményhátú fotó Benedek Mór nagyváradi műterméből, 11×16 cm
11621.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF