Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, 47 p. Kiadói kissé szakadozott, kissé foltos papírkötés.
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés.
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító széle kissé szakadozott, a hátoldala karcos, számos fotóval illusztrálva.
Budapest a gyógyfürdők városa. Szerk.: Szviezsényi Zoltán. Budapest, é.n. (1940), Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 64 p. Kiadói papírkötés, gazdag képanyaggal, 51-62 p. között a fűzése meglazult, a lapok kijárnak.
Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.