Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Az ujvilág csodái. Észak-, közép-, és délamerika legnagyszerübb természetes csodáinak, városainak és mestermüveinek fényképgyűjteménye. A magyar szövegeket irta: Timár Szaniszló. A "Röptében a nagyvilág körül" c. amerikai díszmű II. sorozata. Szerk.: Laurencic Gyula. Bp., é.n., Pesti Napló, 255 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, pár lap széle kissé szakadozott, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva, magyar és német nyelven. / Linenbinding, with a little bit worn cover, in Hungarian, and German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor