15570.
Beendet 289. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.