15582.
Beendet 289. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.