Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412 p.+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészbőr-kötésben, az aranyozás kopott, a gerincek hiányoznak, de a könyvtest egyben van, de belül alapvetően jó állapotban van.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor