Lándor Tivadar(szerk.)Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., Franklin. Kiadói dobornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.