Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Wesselényi Miklós, Fáy András. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötésben, kis szakadással az első két oldalon, kissé sérült kötés, egyébként jó állapotban.