Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopás... https://www.darabanth.com/de/289-Fernauktion/289.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~8/Hollohazi-porcelan-kutya-kezzel-festett-jelzett-fulei-csucsan-kopasnyomokkal-20x11-cm~II1527085
1527085
11097
289
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopásnyomokkal, 20x11 cm
: vörös_iván