12107.
Beendet 289. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
1895-1897 Az 1875-1908 között fennállt NépszÃnház 1895 októberétÅ‘l 1897 decemberéig vezetett belsÅ‘ adminisztrációs füzete az elÅ‘adások felsorolásával, bevételekkel, egyéb feljegyzésekkel, vászonkötésben + 2 db szÃnészeket ábrázoló fénykép, az egyik Torda budapesti műtermébÅ‘l, különbözÅ‘ méretben, az egyik sarkainál sérült