Flohmarkt Zahl der Lose: 326
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1524364
11513
289
Flea Market
Spanyol borlikőr, műanyag bikafejes, díszes üvegben, bontatlan, tartalommal. m: 48 cm 1524303
11514
289
Flea Market
15 db 52 lapos francia kártyacsomag, Bridgeakademin feliratú műanyag tokban 16-ig sorszámozva, az 5. számú hiányzik. 1524371
11515
289
Flea Market
Régi réz kávédaráló alján címerrel, jó állapotban, m:19 cm 1524389
11516
289
Flea Market
Régi réz melegentartó, 6x23x10 cm 1510161
11517
289
Flea Market
Női állítható fém korcsolya, kulccsal 1523600
11518
289
Flea Market
Kis vegyes bolha tétel: kisméretű tükör fa keretben, 2 db díszkanál, cigány vetőkártya, szív alakú plüss borítású dobozban. Összesen 5 db. 1523670
11519
289
Flea Market
2 db spanyol üveg olíva kiöntő, bőr rátéttel, m: 25 cm 1523084
11520
289
Flea Market
Lakatos ktsz Orosháza kézi mérleg, jelzett, súlykészlettel, fa dobozban. 1378338
11521
289
Flea Market
Gyertyatartó, fém, m:29cm
1524432
11522
289
Flea Market
cca 1910 Violettes D'Abbazia H. Kielhauer nagyméretű bonbobos doboz Abbazia litografált portréjával / LArge bonbon box with litho image of Abbazia 23x22x6 cm 1467656
11523
289
Flea Market
Dekoratív réz falikar, mozgatható, h:23 cm 1463168
11524
289
Flea Market
cca 1980 Román nyelvű természetföldrajzi földgömb, műanyag talapzattal, kopásnyomokkal, m: 46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF