Flohmarkt

Zahl der Lose: 326

Alabástrom hamutartó és öngyújtó (nem működik), d:7 és 12 cm, m:7 és 10 cm
11501.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst színű női mű bőr táska, 35×28 cm
11502.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi népi mintás porcelán kávéskészlet, kávéfőző aluminium testtel, műanyag kifolyóval, porcelán testtel, 2 db csésze és alj, eredeti dobozában, matricás, jelzett, kávéfőző m: 18 cm, csésze: 5x5 cm, alj: 19.5 cm.
11503.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi napernyő, vászon, fa, tisztításra, javításra szoruló állapotban, h: 108 cm., d: 89 cm.
11504.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Stiebel Eltron overall és dzseki, XL, eredeti csomagolásaikban
11505.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

4 db-os 0,05 l-es Zwack Unicum díszdobozban
11506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Futball labda, kézzel varrott bőr, 5-ös méret. Hibátlan állapotban.
11507.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

cca 1960 Magyar hegedű vonóval, tokkal, jó állapotban.
11508.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kovopol 'Kraso' korcsolya, eredeti dobozában. Jó állapotban.
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF

1974 Gazdagon faragott asztali tükör, jelzett, teteje ragasztott, m:55 cm
11510.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db ékszertartó fa dobozka, sérült, 10x6x5,5 cm + 18x15x6 cm
11511.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca XIX sz. Réz fanfár, rozsdás, horpadással, kis sérülésekkel, h: 81 cm.
11512.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF