Flohmarkt Zahl der Lose: 326
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1413469
11501
289
Flea Market
Alabástrom hamutartó és öngyújtó (nem működik), d:7 és 12 cm, m:7 és 10 cm
1439502
11502
289
Flea Market
Ezüst színű női mű bőr táska, 35×28 cm
1525058
11503
289
Flea Market
Hollóházi népi mintás porcelán kávéskészlet, kávéfőző aluminium testtel, műanyag kifolyóval, porcelán testtel, 2 db csésze és alj, eredeti dobozában, matricás, jelzett, kávéfőző m: 18 cm, csésze: 5x5 cm, alj: 19.5 cm. 1525069
11504
289
Flea Market
Régi napernyő, vászon, fa, tisztításra, javításra szoruló állapotban, h: 108 cm., d: 89 cm. 1525135
11505
289
Flea Market
Stiebel Eltron overall és dzseki, XL, eredeti csomagolásaikban 1516916
11506
289
Flea Market
4 db-os 0,05 l-es Zwack Unicum díszdobozban
1519442
11507
289
Flea Market
Futball labda, kézzel varrott bőr, 5-ös méret. Hibátlan állapotban. 1522277
11508
289
15000
Flea Market
cca 1960 Magyar hegedű vonóval, tokkal, jó állapotban.
1525390
11509
289
Flea Market
Kovopol 'Kraso' korcsolya, eredeti dobozában. Jó állapotban.
1122324
11510
289
Flea Market
1974 Gazdagon faragott asztali tükör, jelzett, teteje ragasztott, m:55 cm
1460315
11511
289
Flea Market
2 db ékszertartó fa dobozka, sérült, 10x6x5,5 cm + 18x15x6 cm
1523998
11512
289
Flea Market
cca XIX sz. Réz fanfár, rozsdás, horpadással, kis sérülésekkel, h: 81 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF