Régi súlykészlet, fa dobozban, jelzett, az egyik súly sérült. 15x7x4 c... https://www.darabanth.com/de/289-Fernauktion/289.0/Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~10/Regi-sulykeszlet-fa-dobozban-jelzett-az-egyik-suly-serult-15x7x4-cm~II1522550
1522550
11317
289
Flea Market
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Régi súlykészlet, fa dobozban, jelzett, az egyik súly sérült. 15x7x4 cm
: vörös_iván