Antik Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1522155
11014
289
Antique
Réz monogramos kézitükör, metszett üveggel, karcolással, h:30 cm,
1294032
11015
289
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű tortalapát, gravírozott alpakka lapát fejjel, jelzett, bruttó: 101 g, h: 30 cm
1465639
11016
289
Antique
Antik kínai mintás bronz doozka, némi patinával a tetején / Vintage Chinese bronze box 3x5x6 cm
1378259
11017
289
14000
Antique
Zöld kraklé üveg karaffa, réz fogóval, és kiöntővel, jelzés nélkül, m: 16 cm. / Green glass carafe, with copper ear, and nose, without hallmark, m: 16 cm.
1352618
11018
289
8500
Antique
Jelzett fajansz alátét, fém kerettel és füllel, 17×32 cm
1378352
11019
289
24000
Antique
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. / Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
1525867
11020
289
Antique
cca 19. század, Puttós ón Aufsatz, üveggel, d: 19,5 cm, m: 11 cm 1522377
11021
289
Antique
1878 német söröskorsó, ón és festett porcelán tetővel "Dein Wohlsein", jelzett, repedt üveggel, m:16 cm 1380146
11022
289
Antique
1466711
11023
289
Antique
Dekoratív kilenc ágú fém gyertyatartó, kisebb karcolásokkal, jelzett (D.H.), m:52 cm 1466722
11024
289
Antique
1524908
11025
289
Antique
Dömöt László (1914-?): Gong ütővel, tálca, vörösréz, jelzettek, d: 21 cm és 24x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF