31124.
Beendet 288. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
1907. M.U.Sz. Magyar Úszószövetség Kerületi Bajnoki Érem" aranyozott Br és Br díjérem, egyiken "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzés (36,5mm) T:2