Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 130

Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

15097.

Rufpreis:
3 000 HUF

15098.

Rufpreis:
1 000 HUF

15099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

15102.

Rufpreis:
800 HUF

15103.

Rufpreis:
2 800 HUF

15104.

Rufpreis:
800 HUF

15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

15106.

Rufpreis:
1 000 HUF

15107.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF