Xantus Zoltán (szerk.): A Ferencváros Története. Budapest, 1959, Magyar Szocialista Munkás Párt IX. Ker. Bizottsága - IX. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága. Átkötött kiadói egészvászon, 195 p. A borítója kopott.