15123.
Beendet 288. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos félvászon kötés. Jó állapotban.