Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Útirajzok - Útikalandok. Budapest, É.N., Dante kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 286 p. A gerince picit foltos, de ezt leszámítva jó állapotban.