Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Tö... https://www.darabanth.com/de/288-Fernauktion/288.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~28/Deer-Jozsef-szerk-Erdely-szerk-Deer-Jozsef-Bp-1940-Magyar-Tortenelmi-Tarsulat-283~II1372719
1372719
15018
288
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Deér József (szerk.): Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+4 db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kopottas kiadói aranyozott gerincű, egészvászon kötésben. A kötése picit meglazult, sérült.
: tánczos_gábor